Gösterilen sonuç sayısı: 9

Ahşap Kalıp Yağı

Kalıp Ayırıcı Yağı her türlü betonarme kalıpta, ahşap kalıpların betondan ayrılmasını kolaylaştırmak, emici kalıp yüzeylerinde, kalıpların kolay ve hızlı sökülerek temizlenmesini sağlamak, düzgün bir beton yüzeyi elde etmek için kullanılır.

Çiroz Kilidi

İnşaat kalıplarının veya kolanlarının karşılıklı olan demir ve iskeletlerini birbirine bağlayan, bu bağlama sonucunda simetrik olarak birbirlerine eşit mesafelerden kalmalarını sağlayan "S" harfine benzeyen şekillleri ile adlandırılan inşaat envanterine çiroz denir.- Beton dökülmesi sıraısnda veya davamında kolon demirlerini güvenli ve sağlam bir şekilde güçlü bir şekilde birbirlerine bağlar. Zelzele gibi afetlerde yandan gelecek kuvvetlere karşı direnç gösterir yapıyı ayakta tutmaya yardımcı olur. Kolon demirlerinini sabitleyerek birbirlerinden ayırmaz, pas payı bölgesinin esnekliği azaltarak, sabit durmasını sağlar.

Kelepçe

Boruların duvara (dikey / yatay) tavan ve zeminlere montajında kullanılır. Çelik, Dökme Demir, Pvc, Pe, Pp ve Bakır borular için tasarlanmıştır. Konut ve endüstriyel alanlardaki sabitlemeler için uygundur. İçme suyu ve ısıtma borularının sabitlenmesi için uygundur.

Membran Kumlu

Özellikle asfalt yol ve köprü yapımında olmak üzere, teras ve eğimle betonarme çatılarda temel bohçalama ve temel perde yalıtımı ıslak hacimlerin yalıtımında su yalıtım membranı olarak kullanılır.

Membran Kumsuz

Membranları eritme kaynağı ile birleştirilir ve yüzeylere kolayca yapışır. Kaynak sistemi yalıtımın sürekliliğini sağlar. Sisteminin su geçirimsizliği ek yerlerinde de tamdır. Yüksek Teknoloji membranları polyester ve cam tülü donatılı olarak çeşitli polimerlerle modifiye edilen yüksek kaliteli bitümden çeşitli kalınlıklarda üretilir. Modern makinalarla üretiliyor olması yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar.

Onduline Levha

ONDULINE güvenilir, uzun yıllardır bilinen ve geniş bir uygulama alanına sahip çatı kaplama çözümüdür. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya ONDULINE renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar.

Plywood Kenar Boyası

Plywood Kenar Boyası plywood kenarlarına sürülen ve çok kaliteli kullanılabilir epoxy bir üründür. Plywood Kalıplık Kontrplak’ların kesildiği ve Tie-Rot için açılan deliklere direk uygulayabilirsiniz.

Şıngıl

Özellikle eğimli çatıların kaplanmasında yararlanılan bir malzemedir. Çatı kaplama malzemesi olarak kullanılan şıngıl, su izolasyonu için kullanılan ürünlerin de başında gelir. Esnek bir yapıya sahiptir kırılgan ya da sert kaplama maddelerinden farklıdır.

Teleskobik Direk

Teleskopik dikme direk birkaç kesit ve değişik çalışma yüksekliklerine göre üretilmiştir. Kullanımı kolay çalışma kapasitesi, ömrü ve hassasiyeti yüksektir. Birden fazla kullanılma olanağıyla oldukça ekonomiktir.